הסקס הלוהט שלי עם הלנה

הסקס הלוהט שלי עם הלנה

הלנה הייתה מושלמת, היא ענתה על כל הקריטריונים שרצו לי בראש, חזה גדול, שפתיים בשרניות ואם זה לא מספיק חיוך ורגליים בלתי נגמרות. תמיד חלמתי עליה, עוד מהתקופה שהיית בתיכון שהיא בדיוק לימדה שם והייתה בגיל 40 שיא עונתה כמו שאומרים. תמיד היה לי חלום מדהים איך אני מזיין אותה

היא הייתה המורה המושלמת ביותר למתמטיקה אבל תמיד נראה לי כאילו היא נלקחה מאותם נערות ליווי שוות במרכז. תמיד שהייתי יושב במקום הראשון והאצבעות שלה היו מתופפות לי על השולחן דמיינתי איך כולם יוצאים מהכיתה ואיך היא משאירה אותי לבד לכתוב על הלוח יותר לא אסתכל על הציפורניים של המורה או העל התחת שלה. ת'אמת שאני מוכן לעשות את זה אבל על הדרך תמיד הייתי חולם איך אני מפשיל את החצאית שלה, מנשק לה את השדיים, מלקק לה את הפטמות ומכניס לה את הזין שלי עמוק אפילו מבלי להוריד לה את התחתונים.

זה היה חלום בלתי נשכח, וואו זה בכל פעם חרמן אותי מחדש יותר ויותר, תמיד זה היה או על השולחן, או מול הלוח או פשוט בעמידה מצמיד אותה על הקיר, מפסק את הרגליים שלה ומלקק אותה מלמעלה עד למטה, בדיוק כמו נערות ליווי בקריות.

כשפגשתי אותה היא כבר היית בת שישים אבל בכל זאת היא לא איבדה את זה, היא כמובן לא זיהתה אותי אבל זרמה לאחר שאמרתי לה שיש לי פטיש חזק עם נשים מבוגרות. הכול היה עדיין מתוח ומושלם יותר מתמיד ואפילו הקמטים לא היו ניכרים על פניה.

היא לקחה אותי לדירה שלה, נתנה לי וודקה עם אשכוליות ונשכבה לידי, מנשקת אותי בעדינות ואני מרגיש כיצד החלום הרטוב שלי מתגשם. היא מלקקת לי את תנוך האוזן, אני מרגיש את זה בוער בי, זה מרגש אותי יותר ויותר.

היא מורידה לי את המכנסיים כאילו אני איזה ילד קטן וזה מגרה אותי יותר, אני מרגיש איך הזיקפה שלי קופצת מהמכנסיים ישירות אל תוך השפתיים הענוגות שלה, היא מכניסה את כל הפה שלה ומכניסה את זין שלי עמוק לתוך הגרון העמוק הזה שלה, מוצצת לי בהנאה ואני הולך וגדל בתוך הפה שלה.

אני מרגיש פתאום איך אני רוצה לגמור לה בתוך הפה, מתאפק עוד כמה שניות, היא ממשיכה לזיין את הפה שלי ואני נותן מבט, נזכר בביתה ספר ובכיתה ובזיון שתמיד חלמתי עליו וגומר לה כמו מטורף לתוך הפה. הזרע שלי עף לכל עבר, אני מרגיש על גג העולם.