השכן החרמן ונערת הליווי

השכן החרמן ונערת הליווי

הם גרו סמוך אחד לשני, היא הייתה נערת ליווי מטעם נערות ליווי סופר איכותיים והוא היה השכן שלה, זה שחלם והיה משקיף עליה בכל יום ובכל שעה. תמיד רצה לו פנטזיה בראש, הוא חלם איך הוא הופך להיות אחד מהלקוחות המרוצים שלה אבל לא ידע כי החלום שלו עומד להתגשם יותר מהר ממה שהוא דמיין.

פתאום באמצע היום נעצרה זרימת המים, הייתה לה תקלה קשה בכל המערכת של המים והיא שאלה אם התקלה מתרחשת גם אצלו. הוא הציע להגיע ולבדוק את הדברים מקרוב. הוא נשכב על הריצפה והחל לבקש ממנה כל מיני כלים בכדי לבדוק מה קורה ואיך זה קורה.

הוא ביקש ממנה לסגור את השיבר של המים והחל לתקן. "נראה לי שעכשיו זה בסדר" אמר לה והיא חייכה ושאלה…"אתה בטוח"? לאחר שבדקו וגילו שהכול בסדר היא הייתה מאושרת…. "אני רוצה לפנק אותך מגיע לך" אמרה לו ולקחה אותו לחדר, הורידה את המכנסיים, השילה את תחתוניו ותפסה את האיבר שלו בין ידיה.

וואו זה קורה.. הוא חשב לעצמו, אין ספק שהיא יודעת את העבודה הוא אמר ולא הספיק כשהזין שלו כבר היה בתוך הפה שלו. היא מצצה לו בלהט, הכול בעמידה, היא מוצצת בהנאה את הזין שלו ואוחזת חזק אליה את העכוזים המושלמים שלו.. ממש כמו הימים עם נערות ליווי אשדוד בהם היינו משתוללים בטירוף.

המיצים שלו משתחררים ישר לתוך הפה שלה והיא לא מפספסת שום דבר, היא מלקקת את כולו. וגונחת…. "אני רוצה שתזיין אותי" היא מבקשת והוא לוקח אותה ישירות אל המיטה בחדר השינה שלה, דוחף את הזין שלו ומזיין אותה כשהוא שכוב עליה בתנוחה המסיונרית.

"אני גומרת.. אני פשוט גומרת" היא צורחת לו לתוך האוזן והוא מזיין אותה יותר ויותר חזק ומרגיש איך הזרע שלו מושפרץ החוצה אל תוכה. הוא ממלא אותה בזרע שלו ונשכב עליה כמו מת…

"אוח את מהממת כמה זמן פנטזתי עלייך" אמר לה והיא העבירה לו את הסיגריה שהייתה לה ביד.

"חייבים לעשות את זה שוב" הוא זרק לעברה והמשיך לעשן בהנאה את הסיגריה של אחרי.

אין ספק שבפעם הבאה אזמין רק נערות ליווי משם .