נערות ליווי ומסיבת רווקים אחת לוהטת

נערות ליווי ומסיבת רווקים אחת לוהטת

הייתי חיילת שחיפשה מקור פרנסה נוסף, ככה חברה טובה שלי אמרה לי שכדאי לי להצטרף לעדת נערות ליווי בתל אביב שמרוויחות טוב וגם יודעות לעשות את זה הכי מגניב בקצב שלהן. זה מה שהייתי צריכה, עבודה קלה שתביא לי בדיוק את מה שאני תמיד חולמת עליו, מפגשים עם גברים שווים וגם לקבל על זה כסף, מתאים לי!

לא ידעתי מה לעשות אבל החברה שלי הנחתה אותי והסבירה לי בדיוק מה נדרש בכדי להיות נערת ליווי מושלמת על כל המשתמע מכך.

כשהגענו למסיבה היו שם גברים חלקם המוניים וחלקם שקטים. קפצתי מתוך עוגה יחד עם עוד כמה נערות ליווי באילת שגם היו חשפניות, כל אחת תפסה לה גבר ואילו השקט הביט בי ואני בו.

התקרבתי אליו, פתאום זה קרה בצורה טבעית יותר ממה שחשבתי, פתאום נישקתי אותו והוא אותי. הוא ליקק את תנוך האוזן שלי ובעודי יושבת עליו הרגשתי איך הזין שלו מזדקר חזק. זה ריגש אותי וחירמן באותה המידה.

הוא נישק את החזה שלי שחילץ מתוך החזייה, וואו הוא יודע מה שהוא עושה, הוא לא כזה תמים כמו שהוא נראה. הוא נישק אותי שוב, הוציא את הזין מתוך חנות המכנסיים שלו, הזיז לי את התחתונים ופתאום אף אחד לא היה קיים בסביבה- ממש נערות ליווי מושלמות.

בעוד החברות שהיו סביבי מוצצות, מלקקות ומזדיינות בחוזקה, הרגשתי איך הזין שלו חודר אליי, מזיין אותי ואני הולכת להרוויח מזה כסף בנוסף נהנית מזה בצורה שאין לתאר.

אני מרגישה איך הוא חודר אליי, איך הוא מזיין אותי חזק, מרגישה את הזין שלו בתוך הכוס שלי, עוטף את כולי, כמעט מגיע לי לגרון מרוב שהיה גדול יפה וחזק.

פתאום, אני מרגישה איך אני מתמלאת בכל הזרע שלו, פתאום כל הזרע שלו בתוכי, אני מרגישה איך הוא ממלא אותי וצועק, מנשק אותי ,נאנח. הוא ממשיך לזיין אותי אפילו שהוא גמר ואני מרגישה איך אני יחד איתו ממשיכה את האורגזמה ומגיעה לשיא מדהים….

וואו אני עדיין יושבת, הוא עדיין בתוכי ואני רק חושבת על הכסף הגדול שאני הולכת לעשות.. בסך הכול היה לי כיף וכן זה אחלה להרוויח מזה כסף … מה רע?

אנחנו מתבוננים מסביב ואז אחד מהם מסמן לי לבוא.. וואו, סיבוב שני אני חושבת לעצמי, מקבלת גירוי רק מעצם העובדה שזה עומד לקרות לי שוב, אני עומדת לחוות אורגזמה שנייה עם גבר אחר בתוך כל מסיבת הרווקים הזו.